Domů > O nás

JC POP DISPLAY(HK) Co., Ltd Shenzhen Jiechuang zobrazit Product Co., Ltd, nazývaná také specializuje na navrhování a výrobu vlnité lepenky stojanů od roku 2005. (Také vyrábíme papírové balení krabice a tašky, na samém začátku když naše firma byla založena v roce 1999)

Naše továrna má 1300 metrů čtverečních závod v nezávislé budově, více než 100 vedoucích pracovníků, integrační výrobní linky a 1,2 × 1.6 metrů CMYK 4 barevný ofsetový tiskový stroj.

Bychom mohli vytvořit více než 1 000 nových stylů lepenky zobrazí ročně, náš obchod rozšířil do celého světa a již vybudovali silné a dlouhodobé obchodní vztahy s Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton a značky se pohybují od Revlon, Olay, Neutrogena, Novae, Blue Star, kapesník atd.

Všechny naše výrobky z papíru jsou upraveny, včetně vlnité lepenky displeje, čítač zobrazuje, podlahové zobrazí, totem lama zobrazí výpis bin, lepenkové výstava vozíku krabice, papírové tašky, papírové krabice, atd.

Tyto POP a POS reklamy zobrazí & balíčky jsou široce používány pro Supermarket, obchodní místo prodejny, místo nákupu řetězce obchod, obchody, výstavy, výstavy a tak dále.


1、workshop2、Laboratory

3、Office