Domů > NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Otázka: 1. jak můžeme začít spolupracovat?

A: Všechny naše displeje jsou přizpůsobené, obvykle začneme od návrhu struktury a velikost pro zákazníky. V této fázi, zákazník musí sdělit nám hlavní myšlenka o tom, kde displej umístit na podlahu, pracovní desku nebo zavěsit na stěnu. Sdělte nám své podrobné informace produkty (velikost, hmotnost, jak umístění) nebo nám pošlete pár vzorky produktů pro design pokud možno.

Q: 2. mohl byste nám pomoci s kresbou?

A: , To je obvykle zákazník, který se kresba samy, je-li zákazník nebo nemají žádné designer vytvořit kresbu, jim můžeme pomoci tak dlouho, dokud nám nabízejí základní kresbu složkou. Dále je barva vzorku před hromadné výroby.

Q: 3. nabízíte vzorek?

A: Ano, můžeme nabídnout slepého vzorku nebo vzorku barevné inkoustové tisk, je to hlavně pro zákazníky přesvědčit, rozměr, kvalitu papíru, váha podpora schopnosti.

Q: 4. jak dlouho trvat, aby se vzorek?

A: Slepý vzorek potřebuje 13dny, barva vzorku potřebuje 3-5 dnů.

Q: 5. jak účtovat za vzorek?

A: Za malou sumu peněz za vzorek, jen dost krytí nákladů. Vlastníme nebudou žádné peníze na to, aby vzorek. Při potvrzení objednávky, vzorek zdarma může být odečtena od celkové hodnoty objednávky.

Q: 6. můžeme použít barvu vzorku oboustranný tisk ke kontrole v hromadné výrobě barvu?

A: Ne, protože proces oboustranný tisk je zcela odlišný od ofsetový tisk v hromadné výrobě. Barva se bude lišit od barev v hromadné výrobě. Pokud zákazníci chtějí vidět, jak bude barva vypadat v masové výrobě, nabídneme zákazníkovi A3 nebo A4 velikost tisku důkaz, který je 90 % poblíž barvu v masové výrobě.

Q: 7. Jak dodáváte vzorek?

A: Obvykle loď DHL, UPS, FedEx nebo TNT. A kurýrní poplatek hradí zákazník proti příchodu. Pokud zákazník nemá courier A/C, můžeme pomoci zákazníkům najít nejvíce ekonomické Kurýrní služba agent a pak zákazník nám zaplatit poplatek kurýrní, přeneseme ji do courier agent. Nebojte se, vlak bude zcela nabité třetí stranou, která je pro předávání.

Q: 8.What je předstih pro hromadnou objednávku? A platební podmínky?

A:  O 15-20days po vkladový účet do TT, 40 % z celkové částky jako vklad. Po zboží, skončil a zkontroloval zákazníci 60 % zůstatku třeba zaplatit, to je před odesláním.

Q: 9. jak zákazníkům Ukázat postupy pro montáž lepenkových displej?

A:   Budeme nabízet montážní instrukce po řádcích nebo obrázky. Je-li zákazník stále mají potíže po přezkoumání montážní instrukce, nabízíme video zřetelně zákazníka o krok za krokem.